• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Студиото Wynwood Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Signs of Love Platinum' усни - сива, бела

Студиото Wynwood Mase and Glam Wall Art Canvas Prints 'Signs of Love Platinum' усни - сива, бела

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Знаци на убов Платинум, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сива боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Пистата авенија мода и глам wallидни уметности на платно на печатење на усните на убовта Платинум - сиви, бели карактеристики : ова уметничко дело има квадратна ориентација. Убавина и моден дизајн со тема на усните за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ