• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
10kt бело злато женски свадбен бенд

10kt бело злато женски свадбен бенд

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Откарете го прстот со овој женски бенд за свадби на Миабела. Изработено во бујно бело злато, овој треперлив опсег ќе додаде блескава софистицираност на вашиот стил. Елегантно и примамливо, така ќе изгледате да го носите овој златен бенд. Изведете малку заслепување со оваа прекрасно извршена креација. Засилена со висока полска завршница, овој златен свадбен бенд прави вреден додаток на секоја колекција накит и убаво ќе се спари со вашиот прстен за ангажман. Направено во 10kt бело злато. Ширина на опсегот : 2мм. Свадбен бенд. Висока полска завршница. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 40 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележи посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ