• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пајл Женски Долги Ракави Лабава Маица Обична Дневна Облека Пуловер V Вратот Салон Блузи Маица Кафе XXL

Пајл Женски Долги Ракави Лабава Маица Обична Дневна Облека Пуловер V Вратот Салон Блузи Маица Кафе XXL

 
DEN 287.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Дизајн-Женски Лабави Фит Есенски Блузи, В Блуза Со Маица Со Набразден Врат, Секојдневни Широки Кошули Со Цврста Боја со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Ткаенина : 65% Памук 35% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ