• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Возење Или Умре Кошула Со Череп Дизајн

Возење Или Умре Кошула Со Череп Дизајн

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Рамената имаат лента за подобро вклопување со текот на времето. Двојните странични шевови ја држат формата на облеката подолго. : 100% Чешлан Воздух и памук со прстен (содржината на влакна може да варира во различни бои). : Лесна ткаенина (4,2 мл/јд2 (142 г/м2)). : Мало одговара. : Откинете ја етикетата. : Работи верно на големината. . . С. М. Л. ХЛ. 2ХЛ. 3ХЛ. . Ширина, во. 17.99. 20.00. 22.01. 24.02. 25.98. 27.99. . Должина, во. 27.99. 29.02. 30.00. 31.02. 32.01. 32.99. . Должина на ракавот, во. 8.90. 9.17. 9.45. 9.72. 10.00. 10.39. . Возење Или Умре Кошула Со Черепот Дизајн.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ