• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија До Глуждот Темперамент V-Вратот Цврст Патнички Фустан Зелена С

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија До Глуждот Темперамент V-Вратот Цврст Патнички Фустан Зелена С

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Ткаенина За Фустан До Глуждот Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Кратки Ракави : Должина На Глуждот-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Со Врат : А-Линија-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 97см/38.19" Ракав : 20см/7.87" Рамо : 41см/16.14" Половината : 95см/37.40" Колк : 127см/50.00" Должина : 127см/50.00" Големина : М САД : 6 БИСТА : 102см/40.16" Ракав : 20см/7,87" Рамо : 42см/16,54" половината : 100см/39,37" колк : 132см/51,97" должина : 128см/50,39" големина : л Сад : 8 Биста : 107см/42,13" ракав : 21см/8,27" РАМО : 44см/17,32" половината : 105см/41.34" Колк : 137см/53.94" должина : 130см/51.18" големина : xl us : 10 Биста : 112см/44.09" Ракав : 21см/8.27" рамо : 46см/18.11" половината : 110см/43.31" КОЛК : 142см/55.91" должина : 132см/51.97" Големина : 2 XL САД : 12 Биста : 117cm/46.06" Ракав : 22cm/8.66" рамо : 48cm/18.90" половината : 115cm/45.28" колк : 147cm/57.87" должина : 134cm/52.76" женска летна мода V-вратот еднобојна голема големина лабава долга голема лулашка Со Кратки Ракави фустан. летни фустани 2023; фустани за жени 2023; летни фустани 2023 обични; летни фустани 2023 плус големина. Материјал-85% Памук, 15% Лен. Мазна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење. Повод-Светли бои, привлечни, правејќи да изгледате неверојатно на плажа, базен, Хаваи, Меден Месец итн. Одлични Подароци : роденденски подароци,подароци За Денот на Мајката,Божиќни подароци,подароци За Ноќта на Вештерките,подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ