• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Прстени За Жени Сон Прстен Животно Отворен Зајаче Накит Прстен Подароци Симпатична Прст Прилагодливи Роденденски Прстени Прстени Во Накит

Прстени За Жени Сон Прстен Животно Отворен Зајаче Накит Прстен Подароци Симпатична Прст Прилагодливи Роденденски Прстени Прстени

 
DEN 204.64

Количина на стоки
Достапно на барање

?Подарок За Денот на вљубените, Новогодишен Подарок За Љубовник, девојка, љубовник, мајка, сопруга,невести, баба.1x Ring Size : дијаметарот на прстенот е околу 1,95 СМ ДОВЕДЕТЕ ГО ВАШИОТ ПРСТЕН ВО ЖИВОТ : кога станува збор за давање подароци, дали тој посебен е роденден, годишнина, предлог, свршувачка, денот на вљубените и друго . Нема подобар начин за изненадување.Прилагодлив прстен, погоден за различни големини, не грижете се за несоодветноста, подарете ја на вашата омилена девојка во секое времеинформации за производот??Ве молиме да се претплатите на нашата продавница и да ги собере вашите омилени предмети за да видите повеќе ефтини предмети, и ние ќе ви дадеме малку изненадување во вашиот пакет, јас ќе ви се допадне. Повеќе и висококвалитетни стоки во нашата продавница ве чекаат !?Материјал : легури сребрени прстени За Жени Големина : Дијаметарот на Прстенот Е околу 1,95 см. Внесете ГО ВАШИОТ ПРСТЕН ВО ЖИВОТ : Кога Станува збор За подарок-давање, Дали Тоа Посебно Е Роденден, Годишнина, Предлог, Ангажман, Денот на Вљубените и Други . Нема Подобар Начин За Изненадување. Материјал : Легура. Прилагодлив Прстен, Погоден За Различни Големини, Не Грижете се За Несоодветноста, Подарете Ја На Вашата Омилена Девојка во Секое време. ??Ве Молиме Да Се Претплатите На Нашата Продавница И Да Ги Собере Вашите Омилени Предмети За Да Видите Повеќе Ефтини Предмети, И Ние Ќе Ви Дадеме Малку Изненадување Во Вашиот Пакет, Јас Ќе Ви Се Допадне. Повеќе и висококвалитетни Стоки Во Нашата Продавница Ве Чекаат !?. прстени во накит прстени за жени сребрени прстени.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ