• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Дезен На диносаурус Маица Маица Маица За Деца

Дезен На диносаурус Маица Маица Маица За Деца

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа Маичка со кратки ракави е изработена од полиестерски влакна. Таа користи лента за запечатување на вратот и рамената, а слојот на ткаенината е свртен една четвртина за да се елиминира централната бразда. Овој производ е достапен во детски 70-160 модели. Ова е многу удобна кошула која треба да трае многу години. Ние обезбедуваме и постојано го зголемуваме изборот на облека за да ги задоволиме потребите на целото семејство. Сите Наши Маици се внатрешно испечатени од нашиот професионален производствен тим. Ова осигурува дека имате уникатен дизајн. Нашите графички Маици се испечатени со најнапредна опрема за да обезбедат живописни бои и издржливост. Ние прилагодуваме облека за сите прилики : родендени, празници, Божиќ, годишнини и многу повеќе. Нашата облека е совршен подарок за вашата ќерка, син, пријатели и колеги! Материјал : 95% материјал од полиестерски влакна, мала тежина, но висококвалитетна ткаенина, не премногу леплива, дише и удобна. Карактеристики : Детска/женска/машка Маица Со кратки ракави, печатен дизајн, врат на екипажот, лабава. Специјален подарок За Маица за роденден на диносаурус за вашето роденденско бебе! Совршен за носење за родендени, дино забави, училишта и какви било секојдневни активности. Ракав со двојна игла и долниот раб. Чувајте го рамно, не навивам. Еластичен дизајн на кружен врат за лесно носење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ