• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Радости уникатни одење поддржувачки затнувач

Радости уникатни одење поддржувачки затнувач

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Супер удобната, светлина како пердув, трајно активна затнување на радоста е совршен партнер за живот. Потопете во мекоста на нашата перница за перница од саќе. Оваа активна затнување на жените и мажите има шестоаголна надворешна плоча што обезбедува издржливост, зафат и леснотија за секојдневните движења. Материјалот на етилен винил ацетат (EVA) обезбедува низа придобивки од удобност и поддршка до отпорност на мирис и атрибути кои се пријателски на вода. Супер удобна : перница и поддршка што вреди да се живее. Сон нога : Повторете во мекоста на нашата перница за перница од саќе. Тежина на пердуви : Чувствувајте се како да не носите ништо со нашиот лесен дизајн. . Слатка поддршка : Активира додека шетате обезбедувајќи олеснување и удобност подготвено за да се оди : Создадено за да се лизне и надвор од вратата набрзина. Grippy влечење : Нашата шема на надворешната страна на саќе го максимизира зафатот на сите видови на површини. . Слатка поддршка : Активира додека шетате обезбедувајќи олеснување и удобност подготвено за да се оди : Создадено за да се лизне и надвор од вратата набрзина. Grippy влечење : Нашата шема на надворешната страна на саќе го максимизира зафатот на сите видови на површини. Пријателско вклопување : Нашето прилагодено вклопување ги поздравува средните и широките нозе со удобност. Големината на унисекс е опремена и за жени и за мажи . Пивотирањето на задниот дел овозможува различни стилови на носење. Ременот може да се одмори на врвот на чевлите или со петицата за посигурно вклопување . Пријателска за вода : Нашата брзо сушење Ева е пријатно удобна во сите водни ситуации. Направено со етилен винил ацетат (EVA) : Овој надворешен материјал обезбедува низа придобивки од удобност и поддршка до отпорност на мирис и атрибути кои се пријателски за вода.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ