• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Наруто Мали и големи момчиња ја врзуваат ниската врвна патика, големини 11-5

Наруто Мали и големи момчиња ја врзуваат ниската врвна патика, големини 11-5

 
DEN 374.24

Количина на стоки
Достапно на барање

Чекор во акција во младите момчиња Наруто низок врв. Овие незгодни клоци прикажуваат бургундско платно, престојуваат око, светло сиви рамни ленти и темно сиво платно на предната страна. Бургундија лисица и темно сиво платно со екран печатење на амблемот Наруто по должината на чевлите ги сочинуваат страните на патиката. Патиките користат бургундска вулканизирана гума и латекс пена за заштита и издржливост. Тип на затворање : низок врв, чипка, лесен вклучен и исклучен. Материјал : платно, латекс пена, вулканизирана гума. Крајна употреба : на отворено, одење, случајно. Дополнителна удобна патика, светло сиви рамни ленти, печатење на екран на амблемот Наруто. . Тип на затворање : низок врв, чипка, лесен вклучен и исклучен. Материјал : платно, латекс пена, вулканизирана гума. Крајна употреба : на отворено, одење, случајно. Дополнителна удобна патика, светло сиви рамни ленти, печатење на екран на амблемот Наруто. . Тип на затворање : низок врв, чипка, лесен вклучен и исклучен. Материјал : платно, латекс пена, вулканизирана гума. Крајна употреба : на отворено, одење, случајно. Дополнителна удобна патика, светло сиви рамни ленти, печатење на екран на амблемот Наруто.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ