• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Top Bodysuit на Baby Baby Baby Baby, 2-пакет, големини 0M-24M

Top Bodysuit на Baby Baby Baby Baby, 2-пакет, големини 0M-24M

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој резервоар со тела со 2-пакет од Гаранималс е симпатичен и удобен додаток на неговата секојдневна гардероба. Копчињата SNAP на дното се совршени за правење брзи и лесни промени. Спарете го овој резервоар за каросерии со омилени на Garanimals како џогер или шорцеви и неговата облека за игра е завршена! Исклучиво на. Материјал : светло сива хедер : 60% памук/40% полиестер; Други бои : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две каросерии. Деколте : екипаж. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Изработени во удобна ткаенина. Тенк со резервоар за момчиња со момчиња 2-пакет од Гаранималс.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ