• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Корел Ад. Комерцијални Lamiante Врвот Соработка Биро 33x23

Корел Ад. Комерцијални Lamiante Врвот Соработка Биро 33x23

 
DEN 1599.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Комерцијални Lamiante Врвот Соработка Биро 33x23", ТРАПЕЗОИДНИ, ЦРНА ГРАНИТ СИВА/Хрометермални Споени Ламинат Врвот Соработка Биро 1 1/4 "Висока Густина Двострани Термички Споени Ламинат Врвот Дизајниран како индивидуално биро или комбинираат клупи заедно за соработка Учење нога прилагодете 25" до 35 "во 1" чекори Опционални Тркалца додадете 3 " На Висина На Бирото. Топлинско Споено Ламинатно Врвно Работно Биро 1/4" Двострано Топлинско Споено Ламинатно Топдизајнирано како индивидуално биро или комбинирајте клупи заедно за заедничко учење нога прилагодете 25" на 35" во 1" зголемувањеопционалните Тркалца додаваат 3" На Висина На Бирото - Горна Големина (во) : 33х23"- Боја На Рамка / Нога : СИВА/ХРОМ - Т-Мувла (Раб Бенд) Боја : Црна - Висина (Во) : 25 - 35 - Должина (Во) : 23 - Ширина (Во) : 33 - Врвот Боја : Црн Гранит термички споени ламинат врвот соработка биро. 1 1/4" Висока Густина Двострани Термички Споени Ламинат Врвот. Дизајниран како индивидуално биро или комбинирајте клупи заедно за заедничко учење. Прилагодете ја ногата 25" на 35 "во 1" чекори. Изборните Тркалца додаваат 3" На Висината на Бирото.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ