• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Terra & Sky Women's Plus Plus Shaze STREAKE на тексас каприс

Terra & Sky Women's Plus Plus Shaze STREAKE на тексас каприс

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Мора да имате .. поздрави на вашите нови секојдневни панталони - каприци шорцеви од Тера и небото. Направени со супер-мека и истегната ткаенина, овие шорцеви даваат фигура што се вклопува со удобност без проблеми. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 “, половината : 34”, биста : 41 ”, колкови : 45”. Моделот носи големина 1x. Висок пораст; приближно. ИНСЕАМ : 9,5 ”. Опремени. Повлечете стајлинг. Стајлинг со 5 џеб. Достапно во разновидни бои. 58% памук/24% полиестер/16% рајон/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина Демини Капри за жени Terra & Sky.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ