• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Женски поли-памук руно со целосна зрачење

Женски поли-памук руно со целосна зрачење

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за модата пролет/лето со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин женски поли-котон руно со целосна зип-зип.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ