• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Воздушни свињи, сенка за фрлање автомобили со бонус батерии, Волмарт Ексклузивно

Воздушни свињи, сенка за фрлање автомобили со бонус батерии, Волмарт Ексклузивно

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Само на тоа, можете да ја откриете 2-во-1 акција на Coar Car Capter Car Shadow од Air Hogs, подготвени да ги снема кутијата со бонус батерии! Лансирачот на сенка е солидно, далечински управувачки теренско возило изградено за да го освои секој терен во затворен простор. Поразнете ги пречките со земја со притискање на копчето, бидејќи покривот се отвора за да се открие хеликоптер за летање! Вклучете го гаснењето и стартувајте го хели во воздушна авантура. Ова 2-во-1 возило за лансирање на хели е незапирливо. Нема никаде фрлач на сенка не може да оди. Неговиот мазен лет е потпомогнат од одборот на жиро-стабилизација за интуитивна и лесна контрола на летот. Освојувајте ги земјата и воздухот додека се движите во сенката на фрлачот преку курс за пречки во затворен простор, а потоа стартувајте го хеликоптерот за возбудлива воздушна возбуда! Решавање на земјата и совладајте го небото со крајниот далечински управувач 2-во-1, фрлач на сенка на Air Hogs! Бонус, вклучени 4 батерии АА. Освојувајте го секој затворен терен со 2-во-1 воздушен свињи во сенка! Со притискање на копче, ќе ослободите тајно скришно летање Хели!. Контрола на летот на хеликоптерот во сенка, со наборот на жиро-стабилизацијата, ви дава мазен и стабилен лет . возилото за фрлање на сенка RC и хели се изградени од материјали отпорни на удари, што го прави трајно и безбедно за употреба во затворен простор . Air Hogs Shadow Shadow Лансирачот е на возраст од 8+ години. Само за затворено користете. 4 АА батерии потребни за работа. Батерии не се вклучени . Предупредување : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ