• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Монтирање на моторот Одговара 1971-МЕРКУР КОМЕТА В 5.0 Л 71-ФОРД МАВЕРИК ХА13

Монтирање на моторот Одговара 1971-МЕРКУР КОМЕТА В 5.0 Л 71-ФОРД МАВЕРИК ХА13

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Карактеристики : Содржина На Пакетот : Монтирање На Моторот : 2 парчиња Насока На поставување : Тип На Предна Опрема : директна Замена тип На Дел : Монтирање На Моторот апликација 2 : 1971-1977 Форд Маверик V8 5.0 Лаппликација 1 : 1971-1977 МЕРКУР КОМЕТА V8 5.0 Лплацмент На Возилото : Фронтменуфактурист Број На Дел : WMMXEGM220427 AA491 Изградба со квалитет тоа одговара Или Надминува оем спецификации. Совршено вклопување. Најдобар избор за замена на вашите оригинални делови. Одговара Изберете : 1971-1977 форд маверик 8 Цил 5 Л 1971-1977 МЕРКУР КОМЕТА 8 Цил 5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ