• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Спа Науки Кларо ЛЕД Акни Третман Елиминација Лесна Алатка

Спа Науки Кларо ЛЕД Акни Третман Елиминација Лесна Алатка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Моќта за Чистење На Кожата НА ЛЕД Терапијата КЛАРО Е уред за чистење акни 2-во-1, кој безболно ги лекува и смирува постоечките флеки и помага да се спречат идните избивања. КЛАРО е расчистена ОД ФДА и клинички докажано дека третира благи до умерени акни со 2 лед лесни третмани во еден уред. Сината ЛЕД светлина ги убива бактериите поврзани со акните присутни и во благи и во умерени воспалителни избувнувања без негативни несакани ефекти на локални или орални лекови. Се покажува дека црвената ЛЕР обезбедува придобивки против стареење со намалување на изгледот и чувството на фини линии и брчки, истовремено подобрувајќи го тонот на кожата, волуменот и еластичноста на кожата. КЛАРО е брз, лесен, безбеден и ефикасен начин за враќање на јасноста и сјајот на кожата. КЛАРО е безбеден и ефикасен за употреба дома. Полнење Спа Науки Кларо Акни Елиминација Алатка. Сина Светлина Третман Главата. Црвено Светло Третман Главата. УСБ Кабел За Полнење. Пар Заштитни Очила. Прирачник За Работа. Вградено Време и Меморија.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ