• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
опвисе Пар Парови Нараквици Ткаење Магнет Привлече Љубовник На Долги растојанија Рака Јаже

опвисе Пар Парови Нараквици Ткаење Магнет Привлече Љубовник На Долги растојанија Рака Јаже

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Спецификации : направен легиран материјал, тој е издржлив и отпорен на абење.Прилагодливиот дизајн го прави тоа може да се прилагоди должината што ви треба freely.It е погоден за запознавање, патување, канцеларија, шопинг и така on.As подарок, можете да го испратите на вашиот љубовник.Име на ставка : Нараквици За Парови Материјал : Легура : 1 Пар Карактеристики : Едноставно, Ткаење, Привлекување Магнет Должина : 25 см/9,84 " (Прибл.) Дебелина на јажето : 0,25 см/0,1" (Прибл.) Големина на магнетната Тока : 0,8 см/0,31 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Нараквици За Парови изработен материјал Од Легура, тој е издржлив и отпорен на абење. Прилагодливиот дизајн го прави тоа може да се прилагоди должината што ви треба слободно. Таа е погодна за датира, патување, канцеларија, шопинг и така натаму. Како подарок, можете да го испратите на вашиот љубовник.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ