• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Пред-Сопственост сабота недела Женска Големина XS Дуксер

Пред-Сопственост сабота недела Женска Големина XS Дуксер

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа пред-сопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба. Нежно Се Користи. Мало Носење На Ткаенина. Големина XS. Дуксер. Атлетски, Тренингот, Трчање, Јога. Лажичка Вратот. 3-4 Ракав. Цврсто. Возбудува, Важничене И Возбудува. 33.0 " Градите. 60% Памук, 40% Полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ