• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Меридијан Мебел Долче Цврсто Дрво И Кадифе Кралица Кревет Во Морнарица

Меридијан Мебел Долче Цврсто Дрво И Кадифе Кралица Кревет Во Морнарица

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Зачувајте се во кралска модерност во Овој Кревет На Кралицата Долче Кадифе во Морнарицата . Супер високата глава го прави овој кревет долче тешко да се игнорира, осигурувајќи дека е фокусна точка во светилиштето во вашата спална соба. Поместената глава е полна и добредојдена, што ја прави идеална за потпирање додека ги читате дневните вести или гледате ТЕЛЕВИЗИЈА. Златната облога и тафтувањето со канали додаваат на луксузниот изглед на главата, позајмувајќи му воздух на регалност и префинетост на резолуцијата. Морнарицата кадифена тапацир е путер-мека и раскошна на допир, правејќи да се чувствувате како кралско семејство со секоја дремка.Карактеристики : Материјал За Тапацир : Морнарица Кадифена Завршница : Златно Цврсто Дрво Рамковен Канал Тафтувана Глава И Подножје Златни Метални Тримфални Летви (Не Е Потребна Пролетна Кутија)Современи Дизајн Спецификации : Димензии На Креветот : 73" W x 88" D x 65" Hproduct Тежина : 144 lbssassambly : Да Меридијан Мебел Долче Цврсто Дрво И Кадифе Кралица Кревет во морнарица.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ