• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стражар за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Стражар за кратки ракави на Georgeорџ Машки

 
DEN 687.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Бидете покриени и удобни со овој чувар на кратки ракави од Georgeорџ. Овој слој на екипажот е совршен за денови исполнети со сонце на плажа или покрај базенот со заштита на ткаенини UPF. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи со големина M. Crewneck; Етикета за топлина заптивка со лента за истегнување на вратот. Кратки ракави. Брзо суво; UPF 50+. 92% полиестер/8% спандекс. Машина за перење. Увезени. Чувар на осип на мажите од Georgeорџ.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ