• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Skechers Women's Gowalk Joy Mesh Slip-on Comfort Shoe, широка ширина на располагање

Skechers Women's Gowalk Joy Mesh Slip-on Comfort Shoe, широка ширина на располагање

 
DEN 588.64

Количина на стоки
Достапно на барање

Откријте ја радоста на одење во целосна удобност со Skechers Gowalk oyој. Се одликува со иновативен дизајн на 5 Gen® Midsole и напредна треска од ткаенина горниот дел со нови Skechers Goga Max® insole за најнапредното искуство за одење досега. Иновативно и високо одговорно 5gen® средно -амортизирање. Меша горно инженерство за природно да се прошири со ногата додека шетате. Лесна тежина скоро едно парче ткаенина за воздушна мрежа за удобно вклопување. Параметарска ублажена 5 Gen® мида за дополнителна удобност. Нови Skechers Goga Max® insole за амортизирање и поддршка од следната генерација. Добро перничена висина на пета 1 1/2 инчи. Тежина : 5 1/4 мл. по чевли во женска големина 7. Атлетски ткаен скоро едно парче од треска од мрежа. Цврста ткаенина на воздухот со цврста боја за ефект на ладење. Високо дише лесен и удобен горен дизајн. Подложување на панелот со потпетици со горната јамка. Подготвена јака. Соклинер со тешка категорија се прилагодува на стапалото додека шетате. Природната експанзија обезбедува удобно, природно вклопување. Детали за логото на Gowalk на страничниот панел. Интегрирана шема на надворешната страна за лесна удобност за одење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ