• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Тајни богатства со кратки ракави со тркалезен врат за пижами за печатење пижами

Тајни богатства со кратки ракави со тркалезен врат за пижами за печатење пижами

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Направете snuggly изјава во оваа тајна богатство со кратки ракави со сет на пижами со џогер. На горниот дел се одликува со вратот на екипажот, краткиот ракав и полите на кошулата, додека џогерот доаѓа со странични џебови и затворање на влечење. Овој координиран сет е обележан со неговите супер меки ткаенини забавни отпечатоци. Овие парчиња можете да ги носите како одвоени или како сет; Elsе изгледате страшно на кој било начин! Материјал : 30% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : една маица и еден пар џоги. Врвни карактеристики : опуштено вклопување, тркалезен врат, стил на пуловер, кратки ракави, печатење на сите, полите на кошули. Карактеристики на џогери : опуштено вклопување, мидриз, стилизирање на влечење, печатење на сите, ребрести манжетни. 2-парчиња маица и пижами на џогерс поставени за жени од тајни богатства.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ