• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Јакима Мамка Оригинална Петел Опашка

Јакима Мамка Оригинална Петел Опашка

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Од 1950-тите, оваа оригинална Опашка Од Петел е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоколу. Порано фаќаше речиси секоја риба од дивеч, пулсирачката опашка на опашката На Петелот и привлечното дејство на предење ќе направат рибите да штрајкуваат кога ништо друго нема да работи. Достапно во 10 големини и над 100 различни бои, постои Опашка Од Петел токму за секоја ситуација со риболов. Опашка од петел, Црна, 1/8 мл : Неверојатно продуктивна. Фаќа речиси секоја риба од дивеч. Достапно во 10 големини и над 100 бои. Пулсирачката Опашка Привлекува Риби. Ув Завршува На Располагање.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ