• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ајова Хокики памучен лист сет кралица

Ајова Хокики памучен лист сет кралица

 
DEN 927.20

Количина на стоки
Достапно на барање

Сет на листови на Ајова Хокис е направен од 100% памук Сатеен, 200 броење на нишки. Листовите и перницата (ите) се отпечатени со целата шема во официјално лиценцирани тимски бои и логоа. Сетот за лист вклучува рамен лист, вграден лист и перница (и). Големините на близнаци и близнаци XL вклучуваат 1 перница. Целосни, големини на кралицата и кралот вклучуваат 2 перници. Овие се машини што се перат, се препорачуваат во ладна вода со слични бои. Tumble суво со поставување на тивок оган за најдобри резултати. Увезени. Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Како и да е, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијациите во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. За дополнителни информации, ве молиме, видете ги нашите водичи за купување чаршафи. Сет на листови на Ајова Хокис е направен од 100% памук Сатеен, 200 броење на нишки.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ