• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Стив Маден Клиф Патика

Стив Маден Клиф Патика

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Модата и функцијата се судираат оваа сезона за да ја формираат патиката од карпа? Hotешка нова позиција со колажена конструкција и разиграно претерани пропорции. Вклучувајќи мешани отпечатоци и креативно блокирање во боја, овој удар е погоден за писти и градски улици исто така! Кожа, ткаенина и горен материјал изработен од човекот. Висина на пета од 2,5 инчи. Гума ѓон.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ