• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Софија фармерки женски Валентина Скини Слаби средно издигнување на искинати фармерки на глуждот

Софија фармерки женски Валентина Скини Слаби средно издигнување на искинати фармерки на глуждот

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Искинато. Индивидуално. Додадете ги овие потресени слаби фармерки на глуждот на Софија Вергара во вашиот секојдневен изглед. Одете спортски со исечена качулка и гравче или создадете разигран, женски изглед со кул тркачи, кожна јакна и едноставна бела мета. Исклучиво на. Пара Нуестра Комунидад де Хабла Хиспана : Расгадос. Оригинали. Añade a tu gook diario estos фармерки desgastados, austadados y al tobillo de sofia vergara. DALES UN ASPECTO DEPERIVO CON UNA SUDADERA CORTA CON CAPUCHA Y UN GORRO, O CREA UN Изгледаме феменино con unos tenis, Una Chaqueta de Cuero y Una Camiseta blanca sencilla. Ексклузивен en. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36"/Medidas Aproximadas de la Modeo : Estatura : 5'10 "; Cintura : 26"; Busto : 33 "; Caderas : 36". Моделот носи големина 4/ la Modelo viste una Talla 4. Пораст : приближно. 9 ”; приближно. In Seam : 26 ”/ Cintura Alta Aproximada : 9"; largo de Enterepierna aproximado : 26 ". Слаби се вклопуваат низ половината и бутовите; Тенок на глуждот/ Тале Абдедо А Ла Алтура де ла Синтура, Лос Мусос и Хасија Ел Тобило. Затворање на копчињата со Zip Fly/ Cierre de Botón Con Cremallera. Стајлинг со 5 џеб/ Дисечо де 5 Болсилос. Контрастна шиење; потресени детали; Јамки за појас/ Costura de Contraste; detalles desgastados; Презилис пара Цинтун. Зошто ќе го сакате : Универзално ласкаво, постојано толку класичен слабиот Jeanан има силуета со поток, ажурирана со рипчиња и вознемирувачки за трендовски изглед. Silueta Estilizada, Rovenada con rasgaduras y desgastes para un изгледа de moda. 56% памук/25% полиестер/18% вискоза/1% еластан/56% алгодон; 25% полиестер; 18% вискоза; 1% еластан. Машинска миење/Лавадо А Máquina. Увезено/де увоз. Софија фармерки од Софија Вергара ги уништи слабите фармерки на глуждот за жени/ фармерки Десгастадос, Адебадос и Ал Тобило де Софија фармерки де Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто за културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве прави да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ