• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Едноставен модерен класичен Тумблер со слама и флип капаче - шише со вода од не'рѓосувачки челик - Не'рѓосувачки не'рѓосувачки

Едноставен модерен класичен Тумблер со слама и флип капаче - шише со вода од не'рѓосувачки челик - Не'рѓосувачки не'рѓосувачки

 
DEN 799.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со две капаци, капа за слама и капакот на флип за да можете да уживате во омилениот пијалок како што сакате. Персонализирајте го овој Tumbler со ласерско гравирање на вашето име! Вклучени се 2 капаци : Капакот од слама и капакот на флип - Внатрешно навојно изолиран капа на слама и изолиран флип капак се вклучени со вашата набавка. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Тумблер е направен од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 храна од 18/8 и е обложена во трајна завршница. Одговара на повеќето држачи за чаши : Обликот на целото патување и класичните гулаби ќе одговараат на сопствениците на чаши со нормална големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ