• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, координирано плетено здолниште за миди

Време и време, координирано плетено здолниште за миди

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Времето и Тру ја соединија женственоста и удобноста во едно неверојатно плетено здолниште. Повлекувањето на стилизирање, еластична половината и страничниот отвор го прават ова здолниште сон да се движи во цел ден или ноќ. Меката плетена ткаенина има текстура на ребрата за да го воздигнете вашиот ден за ден и должина на миди што го прави совршено да се облекувате или надолу во зависност од оваа пригода. Фрли на пар чизми за паметен, прилагоден изглед или пар патики за забавен, обичен изглед. Исклучиво на. Памук полиестер спандекс мешавина од ребрести ткаенини. Должина на миди; 30 "Должина. Страничен отвор; повлечете го дизајнот со еластична половината.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ