• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Војна на ѕвездите: Бојно Поле - Клучен Уметнички Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Војна на ѕвездите: Бојно Поле - Клучен Уметнички Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Бојното Поле 2-Клучни Уметнички Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Бојно Поле 2 - Клучен Уметнички Ѕиден Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД Фсц. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ