• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Време и време, печатено женско печатено бикини врвот на бикини, големини S-3x

Време и време, печатено женско печатено бикини врвот на бикини, големини S-3x

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Пливаат во стил со времето и го разоткриеше врвот на бикини на Тру. Lив печатење, прилагодлив преден дел комплетен со клуч и прицврстувачки, прилагодлив грб ќе го направи ова на врвот за пливање што ќе го достигнете повторно и повторно. Стил со нашето расипано дното на пливање (продадено одделно) за сет за појавување. Само на. Материјал : 82% најлон/18% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Тип на чаши : Отстранлив; Поддршка за подлога. Затворање : Прилагодлива вратоврска. Ремени : Прилагодливи ленти. Карактеристики : се печати; Руширање однапред со клуч. Забелешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно . Ruched Underwire Bikini Top за жени од време и TRU.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ