• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бита Цицовска Млада „Апстракции на морето од 12“ платно уметност

Бита Цицовска Млада „Апстракции на морето од 12“ платно уметност

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Уметник : Beata Czyzowska Young Subject : Panderscape Style : Modern & Moderner Product Type : Gallery-завиткана платно уметност Ова е подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има нејасна фотографија на плажа. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Природата е најголемата инспирација на Бета.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ