• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Бакати Сива Цик Цак Сини Точки Менување На Капакот На Подлогата

Бакати Сива Цик Цак Сини Точки Менување На Капакот На Подлогата

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Кога менувате многу пелени, единствената неизбежност е дека одвреме-навреме, ќе има неред. Без разлика дали станува збор за мало истекување или голема експлозија, еднаш месечно или еднаш на час, на крајот вашата подлога за менување ќе биде извалкана. Бидете подготвени и спречете ја фрустрацијата со тоа што ќе имате складиште на капаци за менување на подлогата на готовс. Лесно се отстранува, мие и се враќа, тие се спасител можеби не сте ни сфатиле дека ви требаат. Овој капак за менување на подлогата се продава во сива цик-цак и сини точки, и содржи ватирани дијаманти. Сива Цик-Цак И Сини Точки Што Ја Менуваат Подлогата Од Бакати. Лесно се отстранува, мие и повторно се става. Секогаш имајте при рака неколку додатоци : никогаш не знаете кога ќе има истекување или несреќа. Координирајте со производите На Бакати во иста шема, или измешајте и совпаѓајте за разновидност. Никогаш не ги оставајте децата без надзор на менување маси.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ