• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Jewelersclub Почетна приврзоци за букви за жени

Jewelersclub Почетна приврзоци за букви за жени

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој ѓердан ќе ви даде чувство дека е дизајниран специјално за вас. Полирано во 0,925 Стерлинг сребро. Тоа е внимателна идеја за подароци за сите прекрасни жени во вашиот живот. Персонализираниот накит е еден од најбараните дизајни на денешниот пазар.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ