• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Елегантни комплети за постелнина за удобност, со шами

Елегантни комплети за постелнина за удобност, со шами

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Ултра-мека, микрофибер надолу-алтернативна обвивка, а полнењето обезбедува пријатна, но сепак дише топлина и тоа е машинско миење! Класичен дизајн на Baffle-Box со двојно игла за шиење спречува полнење на ќебе од менување и бунгот. Откријте ја крајната постелнина во постелнина со нашите свилени мазни постелнини. Дишејќи и кул на допир, нашиот луксузно мек сет за постелнина ќе создаде небесно искуство за спиење! Материјалот за микрофибер се обработува за да се направи отпорен на намалување и бледнее што додава на долговечноста на сетот со тоа што ќе го задржи во одлична состојба. Свилениот мек утешител на 2 парчиња обезбедува средна топлина за удобност во текот на целата година. Местони со големина на близнаци 66 "x 86" инч - 2 shams 20 "x 30" инч. Лесна грижа : Тие се исто толку меки како 1500 броење на конецот египетски памук и потрајни од највисокиот памук за броење на навој . неговите ултрафинирани предива и ткаење кои се отпорни на избледени, правејќи кратко миење на ладна вода и брзо сушење на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган на тивок оган се сè што треба да ги задржите овие постелнина свежи и чисти . тие нема да бидат ослабени или солзи дури и по години на употреба, одржувајќи мазна, отпорна на брчки што само се подобрува со времето.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ