• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Русел Атлетик Големи мажи од 9 РЕКО КАРГО ПРЕТСТАВНИЦИ, големини XLT-6XL

Русел Атлетик Големи мажи од 9 РЕКО КАРГО ПРЕТСТАВНИЦИ, големини XLT-6XL

 
DEN 319.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Шорцевите од карго -руно од Расел Атлетик се кадифен, меки и нудат одлично вклопување во сите, без да додадете дополнителни рефус. Кратко руно; странични џебови; преден карго џеб; Затворање на влечење; Еластичен опсег на половината; 75% памук; 25% полиестер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ