• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постери за wallидови на Кејт Аптон, 14.725 22.375 Рамка

Sports Illustrated: Edition Cossuit Edition - Постери за wallидови на Кејт Аптон, 14.725 22.375 Рамка

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Овој Trends International Sports Illustrated : Edition Cossuit Edition - Кејт Аптон Покрие 17 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно обесете го овој врамен постер со приложената закачалка за пилања за да украсите која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Постерите за врамени трендови имаат премиум сатен -финиш што обезбедува динамични бои без рефлексивен сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во најразлични бои за да се надополни секој декор. Лесна и лесна за висина конструкција создава брза инсталација користејќи ја приложената закачалка за пила. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 14.725 "x 22.375", со рамка : 16,5 "x 24,25" x .75 ".


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ