• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Субару Трибека , компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови за возила, тешка пластика отпорна на Вр

Панталони Прилагодено Се Вклопуваат Патосници За Автомобили За Субару Трибека , компјутер, Заштита Од Сите Временски Услови

 
DEN 479.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Панталони Saver Прилагодено Одговара 4pc Автомобил кат Мат Во собата За Субару Трибека 2016 : Дизајниран прилагодено одговара на комплексни контури и површини на подот простор на вашето возило. Панталони Штедач Прилагодено Се Вклопуваат Автомобил мат ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне Да се Задржи Длабоки жлебови канал вода, снег, кал, истури, и остатоци на уникатен централна тава која стапици до 500 мл (16 мл.) вода и лесно избришете ја или исплакнете ја. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : вашата подлога за автомобили е исечена за да одговара на точниот распоред на подот Субару Трибека 2016, така што тие се инсталираат за неколку секунди без потребни завртки, завртки, сврзувачки елементи или алатки. ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ АВТОМОБИЛ и ОБЛЕКА : Длабоките жлебови ја канализираат водата, снегот, калта, излевањето и остатоците до уникатната централна тава што заробува до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете. СУПЕРИОРНИ ПАТОСНИЦИ ЗА АВТОМОБИЛИ СО СИТЕ ВРЕМЕНСКИ ПЕРФОРМАНСИ : Изработени од нетоксичен, рециклиран пвц отпорен на временски услови, душеци За Зачувување Без Бпа се водоотпорни и без мирис дури и во екстремни временски услови и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76°F (- 60°C). ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ : Флексибилните врвки го држат подот за да ја одржат подлогата на место без да го оштетат тепихот на вашето возило. ПРОИЗВЕДЕНО ВО СЕВЕРНА АМЕРИКА : Гордо произведено Во Канада од членови На Обединетите Челичари (УСВ Локални 1-500) и поддржано од доживотна гаранција за вашиот душевен мир.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ