• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Ournourneуни колекција женски анеил широка ширина Екстра широко телесоно со потпетици колено високи чизми

Ournourneуни колекција женски анеил широка ширина Екстра широко телесоно со потпетици колено високи чизми

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Колекцијата Aneil By Journee е стил дизајниран специјално за loversубителите на чизми за чизми. Веганските кожни горе, екстра широко теле и широко ширина на нозете го прават овој современ чизми како удобно колку што е трендовски. Западен допир се додава со бадем пети и наредена блок -потпетица. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 17 1/4 инчи. Врвен обем : 17 1/4 инчи. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : бадем. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ