• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Изведба на Билштајн Б плус монотуб амортизер на шок

Изведба на Билштајн Б плус монотуб амортизер на шок

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Bilstein B8 Performance Plus - Завршување на амортизерот : Yellowолта боја Билштајн Б8 перформанси плус амортизери и ленти испорачуваат апсолутно мајсторство на површината на патот за возачот со изведба. Дизајнирано да ја истурка суспензијата на автомобилот до неговиот врв на перформанси, овие шокови се специјално погодни за употреба со специјални извори на спуштање во комбинација со шипки против ниски или други надградби на суспензија. Карактеристики и придобивки : Изградба на притисок на гас со монотуб со високи перформанси амортизери и ленти дизајнирани специјално за намалување на изворите и производствено спортско возило со спортско усогласено со високо ниво на ракување со прецизност на удобност и оптимизирана контрола на возилото, тестирани од патот и прилагодено од Билштајн Билштајн Б8 Перформанси плус монотуб амортизер.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ