• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Itouch Smart Watch заменлива лента за Air & Sport 3: Црн силикон

Itouch Smart Watch заменлива лента за Air & Sport 3: Црн силикон

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно на барање

Оваа силиконска лента е компатибилна со смарт часовникот Itouch Air 3 44mm. Ремените се достапни во широк избор на бои, обрасци и текстури. Исклучете го вашиот тековен каиш за смарт часовник за носење на itouch за еден нов нов изглед - има каиш за уникатната личност и стил на сите. Оваа лента е компатибилна само со смарт часовникот на itouch Air 3 44mm.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ