• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Златни Слоевити Почетни Ѓердани За Жени, 14к Позлатени Почетни Ѓердани Со Приврзок За Приврзоци Врска Со Јаже Ланец Ѓердани За Жени Подароци За Накит За Тинејџерки

Златни Слоевити Почетни Ѓердани За Жени, 14к Позлатени Почетни Ѓердани Со Приврзок За Приврзоци Врска Со Јаже Ланец Ѓердани

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис На Производот. златни приврзоци ѓердани . Совети за одржување накит за вас : . ▸Избегнувајте хемикалии. ▸Избегнувајте удар и гребење. ▸Избегнувајте носење кога спиете. ▸Избегнувајте носење кога многу се потите. ▸Избегнувајте туширање додека носите. Вашиот ѓердан ќе трае подолго ако правилно се грижите за вашиот накит. . Висок квалитет . Ѓердан со приврзок изработен од врвен бакар, без никла и олово, никогаш нема да избледи, ' рѓа, дамка, кородира или ќе ја претвори кожата во зелена боја, здрава за кожата и природата. Прочитај повеќе . Совршен за неа . Почетниот ѓердан за приврзок е со прилагодлив ланец за ѓердан со синџир За Спојување Хартија 14 " +2", почетен ѓердан за приврзок 18"+2". Можете да го користите јастог затворач лесно да се прилагоди приврзок почетна должина ѓердан од себе. Прочитај повеќе . модел шоу . совршени подароци . . . . . за пријатели . за неа . за него . за себе . Прочитај Повеќе Злато Слоевит Почетна Ѓердани За Жени, 14к Позлатени Почетна Приврзок Ѓердани Хартија Клип Линк Јаже Синџир Ѓердани За Жени Тинејџерка Накит Подароци.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ