• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Активен пресврт на Aviaенски Страничен Тврт Активен резервоар

Активен пресврт на Aviaенски Страничен Тврт Активен резервоар

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Модата се среќава со функцијата со врвот на резервоарот за пресврт на Авиа. Спортски и стилски, овој активен резервоар ви помага да ве олади и суви со технологија за влага. Класичната силуета е ласкава и е дизајнирана со допир на истегнување за тотална удобност во текот на целата тренингот. Исклучиво на. Материјал : 69% полиестер/23% рециклиран полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за пресврт на полите; Технологијата на влага ви помага да ве олади и суви; дизајн без ознака за дополнителна удобност; Лесна и ткаенина за дишење. Страничен пресврт Активен резервоар за жени од Авиа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ