• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Фиксирано сечило на Snagette

Фиксирано сечило на Snagette

 
DEN 639.52

Количина на стоки
Достапно на барање

5 1/4 "Севкупно. 2 " Сечило. Black Finish 8cr14mov не'рѓосувачки конструкција со машински исечоци од дупка и преголем прстен на прстенот. Црна обликувана обвивка Кидекс со дупки за лабање. Фиксирано сечило на Snagette.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ