• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Сребрени фармерки копродукции Машки Грејсон Класик одговара на фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

Сребрени фармерки копродукции Машки Грејсон Класик одговара на фармерки со права нозе, големини на половината 30-42

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно на барање

Сребрени фармерки Ко. Седи на половината со подолга седло. Класичното вклопување преку колкот и бутот овозможува максимална целодневна удобност. Прави фармерки со нозе со темно еко -индиго плакнење кое користи помалку вода, хемикалии и енергија; Стајлинг со 5 џеб со поштенски мува и затворање на копчињата; Седи на половината со класичен колк и бутот; 30/32/34 '' Inseams; ; Моделирани во големина 32 и 32 '' inseam; 81% памук 15% рециклиран полиестер 4% еластан; Увезени; Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ