• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Машки Марвел Бега Моли Девојка Моќ Повлечете Над Качулка Бел Медиум

Машки Марвел Бега Моли Девојка Моќ Повлечете Над Качулка Бел Медиум

 
DEN 968.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Изгубете се на страниците на стрипот или филмската авантура на животот со вашите омилени суперхерои на Марвел! Без разлика дали сакате да се лулате низ градот со Спајдермен, да скршите некои ѕидови со Мечката или да пловите низ воздухот со Железен Човек, ќе треба да ги носите најдобрите дизајни на Марвел за да го направите тоа! Тоа е време да се добие чудо-ус со страшни чудо кошули! Уживајте во удобноста и модата во исто време со овој уникатен машки графички Лесен Дуксер од Марвел. Намачкајте ги вашите работи со оваа стилска нова Машка Качулка За Пуловер која е совршена за секоја пригода!. Најдете совршено одговара за вас! Проверете ги табелите со големини за повеќе информации. Изработени од најквалитетни материјали на првокласни дигитални печатачи директно до облека. *Оваа ставка е направена по нарачка, размислете за ова кога нарачувате повеќе големини.*. Печатени Во Сад со безбедни мастила на база на вода. Лесна нега; машинско перење ладно внатре кон надвор со слични бои, исушете се ниско, (закачете суво за најдобри резултати). Официјално лиценцирана облека. Дизајниран од ексклузивна соработка со врвни брендови и уметници од светска класа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ