• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Општество SunshineCanteen Електрична Авенија Праска Влакна Ѕид Уметност 22 16

Општество SunshineCanteen Електрична Авенија Праска Влакна Ѕид Уметност 22 16

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Живеат на раб. Општеството6 ѕидното бесење е изработено со 100% полиестерско предиво за рустикално, боемско чувство. Закачувањето е ветре со помош на памучното предиво прикачено на дрвената шпилка долж горниот раб. Спарете ги со дополнителни килими и фрлете ќебиња за да создадете гроздобер изглед или користете ги на ѕид од галерија за да додадете длабочина и текстура меѓу вашите врамени отпечатоци. Изберете од нашата курирана низа дизајни за да одговараат на тоа што може да биде вашиот стил на декор. И најдобриот дел? Секое купување го плаќа уметникот кој го дизајнирал-поддршка на креативноста низ целиот свет. Полиестерски предива во различни обрасци и текстури. Вклучува дрвена шпилка и памучно предиво за закачување. Рачно миење со влажна крпа.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ