• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Атлетски работи женска активна лента со кратки ракави со кратки ракави

Атлетски работи женска активна лента со кратки ракави со кратки ракави

 
DEN 543.84

Количина на стоки
Достапно на барање

Елегантен. Опремени. Атлетска силуета. Технологија за влага за влага за да ве одржи суво и удобно во текот на вашата рутина за вежбање. Разновиден во својата мулти-сумарана? Природа, без разлика дали ја погодивте салата или патеката, атлетските работи на жените со кратки ракави за кратки ракави го нудат ова и богатство на атрибути за денешната жена? Кој им дава приоритет на здравјето и фитнесот. Облека што? Одговара на нивото на интензитет? Имате за цел? Да се ​​постигне, еластичната, брзо суво ткаенина што ја издржува тешката активност на долгорочна основа. Лабавата, активна вклопување на кошулата овозможува леснотија на движење, држејќи се? Светло и воздушно. Како што се зголемува температурата на вашето тело, ткаенината ве спречува? Чувство? Прегреана. Таква е предноста на дишењето. Атлетскиот врв, исто така, се одликува со еластични, прицврстувачки ракави на ракави кои додаваат? Естетска естетска, како и функционалност : ? Ракавите остануваат безбедно на место,? Не? Возејќи се за време на вежбање. Атлетска работа на жените? Без разлика дали сте? Тркач, пешачење,? Атлетски вклопување?. 75% полиестер / 13% памук / 12% рајон?. Кошула за вратот на екипажот со кратки ракави?. Дишење ткаенина за да се олади. Енергетски решетки со ленти. Технологија за влага за влага?. Овозможува леснотија на движење?. Етикета без ознаки за удобност?. Совршено за : Активна облека / облека за облека / облека за вежбање. Машина за перење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ