• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Значи, лајт од лесни улични воздушни слајдови сандали

Значи, лајт од лесни улични воздушни слајдови сандали

 
DEN 480.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Воздушната, па лајт по лесна улица, е практично бестежински со својата надворешна светлина од пердуви дизајнирана да го извади стресот од вашиот обичен ден со тоа што ќе го амортизирате секој чекор. Неверојатно меко, затегнување на горниот дел ги третира нозете на неверојатна удобност. Ќе ги носиш со насмевка. 2,25 инчи пета. Отворен пети. Лизгање на затворање. Значи, лајт по лесна улица. Истегнете за вклопување и удобност.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ