• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
oneOone Кадифена Праска Ткаенина Азиски Украсни Занаети За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

oneOone Кадифена Праска Ткаенина Азиски Украсни Занаети За Шиење Проекти Отпечатоци Од Ткаенина По Широк Двор

 
DEN 77.12

Количина на стоки
Достапно на барање

* Употреба : оваа кадифена ткаенина е 2-насочно истегнување погодно за фустани, костими, облека за танцување, домашен декор и специјални прилики. Нега За Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење Нежно, Ниско Сушење.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ