• Цената е намалена.
  • Неодамнешно
Најважни iPhone мандала срце портокалова и црвена боја

Најважни iPhone мандала срце портокалова и црвена боја

 
DEN 799.20

Количина на стоки
Достапно на барање

OTM Essentials i Phone 11 Clear Town Edge The Telege Case, Mandala Heart Porander & Red The Town Edge The Telege Case од OTM Essentials ™, е дизајниран да го заштити вашиот телефон од испакнатините и модринки на дневната абење и солза. Дизајниран со браник на удар и направен со флексибилен материјал TPU, цврстиот раб е и траен и лесен. Вашиот телефон патува со вас секој ден, нека е стилски како и вие . густ раб за заштита на влијанието. Прецизни пресеци за пристаништа и камера.


Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ